Kolejka 4 środa, 02 luty 2022 godz. 21:00

O 21 na boisku przy Obrońców Tobruku 11 byliśmy światkami meczu Profesjonalne Finanse vs Eleganckie Chłopaki. Beniaminek, który do tej pory uzbierał tylko jeden punkt podejmował obrońcę tytułu. Co więcej ECh w tym sezonie też idą jak burza, nie uginając się przed nikim. Tak też było i tym razem. Od początku spotkania kontrolowali to widowisko, czego efektem były dwie szybkie bramki Szymona Kolasy i jedna Andrzeja Łukomskiego i w 11 min było już 0:3. Wtedy gracze PF na chwilę się przebudzili i udało im się doprowadzić do stanu 2:3, po bramkach Mateusza Machnio i Piotrka Ochnio, ale niestety to by było wszystko na co było stać graczy w niebieskich trykotach. Do przerwy “Mistrzowie” prowadzili 2:4. Po zmianie stron Chłopaki wrzucili szósty bieg i ich rywal nie miał już nic do powiedzenia wygrywając drugą połowę aż 1:7. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:11, a najlepszym graczem został wybrany Patryk Zych, który genialnie stopował rywala i większość akcji bramkowych rozpoczynało się właśnie od niego. Eleganckie Chłopaki umocnili się na fotelu lidera, pewnie krocząc po kolejne mistrzostwo.