Kolejka 3 czwartek, 27 styczeń 2022 godz. 21:45

Na zakończenie 3 kolejki 1 Ligi Biznes mieliśmy spotkanie Barlett i Profesjonalnych Finansów. Obie ekipy nie za dobrze rozpoczęły zimowe rozgrywki. Lepiej jednak do tej kolejki przygotowali się zawodnicy gospodarzy. Po wyrównanym początku Tomasz Bylak po samodzielnej akcji otworzył wynik spotkania i mieliśmy 1:0. Pięć minut później było już 2:0 po trafieniu samobójczym. W 19 min Piotr Ochnio podał do Bartosza Wołowca, dzięki któremu PF złapali kontakt z rywalem. Jednak minutę później Jacek Daniszewski strzelił bramkę na 3:1 po asyście Bylaka i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron mieliśmy powtórkę z pierwszej odsłony. Przez pierwsze 10 min byliśmy światkami bezskutecznych ataków. W 31 min Piotr Margilewski posłał podanie do Bartka Borysa, który podwyższył prowadzenie na 4:1. Dwie minuty później Jurek Engel asystował przy bramce na 5:1, a strzelcem był Daniszewski. W 35 min Wołowiec jeszcze próbował ratować honor gości zdobywając gola na 5:2. W ostatniej akcji meczy Barlett pieczętuję zwycięstwo po akcji Borys-Bylak i finalnie mecz kończy się wynikiem 6:2. Pierwsze punkty zdobyte przez zawodników w białych trykotach pozwalają im uplasować się na 6 pozycji w tabeli, zaś rywal zamyka stawkę.