Kolejka 2 środa, 19 styczeń 2022 godz. 21:45

W drugiej kolejce najwyższego szczebla SL6 Biznes Lamico podejmował FC Hermes. Obie ekipy wygrały swoje pierwsze spotkania, a to tylko zwiastowało duże emocje w tym meczu. Tak tez było. Lepiej mecz zaczęli goście, którzy po 5 minutach prowadzili już dwoma golami. Wynik otworzył Dmytro Polamanchuk, a na 2:0 podwyższył Dima Kupriik. Hermes od początku zaskoczył rywala, swoją ruchliwością i zdecydowaną grą, ale z czasem to gospodarze zaczęli zapuszczać się coraz bliżej bramki rywala, aż w końcu w 16 minucie Marcin Sejbuk podał do Adama Tomaszewskiego i Lamico złapało kontakt. Gracze w szarych trykotach poszli za ciosem i trzy minuty potem doprowadzili do remisu. Bartek Kubicki popisał się asystą, a gola na 2:2 zdobył Maciej Latosiewicz. Te parę minut przed przerwą były naprawdę szalone. Chwilę potem Oleksandr Kotiv znów dał Hermesowi prowadzenie, ale dosłownie kilkanaście sekund później popularny „Latoś” ustalił rezultaty do przerwy na 3:3. Druga połowa była inna niż pierwsza. Brakowało już tego polotu, a bardziej zauważyć można było statyczną i przemyślaną grę. Co ciekawe po zmianie stron padł tylko jeden gol i co jeszcze ciekawsze autorstwa gości, ale niestety nie dał on im radości, ponieważ był to gol samobójczy. Obrońca Hermesa kilka metrów przed swoją bramką przeciął podanie, ale tak nie fortunnie, że piłka wylądował w siatce. Ten gol jak się okazało dał Lamico zwycięstwo 4:3.