Kolejka 9 czwartek, 01 czerwiec 2023 godz. 19:30

Czwartkowe zawody rozpoczęliśmy od spotkania East Crew vs Finansova. EC stracili już szansę na top3. Rywal zaś ma rozegrane dopiero trzy mecze i wciąż może walczyć o medal. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy zdobyli bramkę już w 6 min. Na listę strzelców wpisał się Marian Melnyk. Trzy minuty później wyrównał Bartek Goździewski, strzelając zza pola karnego. Trzy minuty później Artur Jarosz dał prowadzenie swojej drużynie, kiedy piłkę na pustą bramkę, wyłożył mu Maciek Kuligowski. W 16 min Bartek Niedziałkowski podał do „Goździa”, który będąc sam na sam, nie dał szans golkiperowi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:3. Po zmianie stron, Nazarii Yavotiv strzelił bramkę kontaktową. W 26 min Bartek Borys dostał podanie w pole karne od Goździewskiego, po czym efektownym strzałem piętką, znów dał swojej drużynie bezpieczną przewagę. Co EC zdobywało kontakt, chwilę później Finansova znów odskakiwała. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:6, dzięki czemu Finansova pnie się w ligowej tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.