Kolejka 9 czwartek, 01 czerwiec 2023 godz. 21:00

W ostatnim meczu 8 kolejki, na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, Gladiatorzy podejmowali Eleganckich Chłopaków. Gospodarze potrzebowali choćby remisu, żeby zapewnić sobie mistrzowski tytuł. Goście zaś wciąż walczą o podium, a do tego potrzebują zwycięstwa. Od początku Gladiatorzy wręcz miażdżyli swoich oponentów. Pierwsza bramka padła już w 5 min, a na listę strzelców wpisał się Damian Górka. Po kolejnych dwóch minutach było już 3:0, a do przerwy aż 6:0. Druga odsłona była bardziej wyrównana. Gladiatorzy zaczęli od dwóch szybkich bramek autorstwa Mikołaja Wysockiego, oraz Michała Kielaka. W 24 min Eleganckie przełamały niemoc strzelecką, a bramkę zdobył Karol Kubicki. Do końca meczu Gladiatorzy zdołali zdobyć jeszcze trzy bramki, tracąc przy tym dwie. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 11:3. Zwycięstwo to dało Gladiatorom Mistrzostwo 1 Ligi Biznesu, czego serdecznie gratulujemy. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.