Kolejka 9 czwartek, 09 marzec 2023 godz. 22:00

O 22 na boisku A, Airwent podejmował Team Ivulin IVGospodarze wciąż mają szansę na utrzymanie, ale bezapelacyjnie potrzebują do tego zwycięstwa. Ivulin nie walczy już o nic, mają pewne miejsce w środku stawki i bez względu na wynik, pozostaną na tej pozycji. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny atakowały, lecz na pierwszą bramkę czekaliśmy do 12 min. Artem Khrul dośrodkował piłkę w pole karne, a strzałem głową sfinalizował akcję Aleh Rashchunski. Mimo wielu okazji, do przerwy wynik się nie zmienił. Druga połowa była bardziej otwarta. Już minutę po wznowieniu Ivulin podwyższył prowadzenie na 0:2, po bramce Arcioma Kijko. Wtedy do akcji wszedł Stanislav Oseleochenko, który dwiema szybkimi bramkami doprowadził do wyrównania. Od tej pory drużyny strzelały naprzemiennie, aż do ostatniej minuty, w której padły dwie bramki. Ostatecznie mecz się zakończył wynikiem 6:5dzięki czemu Airwent awansował z ostatniej pozycji. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.