Kolejka 9 poniedziałek, 06 marzec 2023 godz. 20:15

Późnym poniedziałkowym wieczorem rozpoczęło się spotkanie w tamach 4 ligi biznes, gdzie przyjemność oglądać mieliśmy rywalizację drużyn Aplikacje krytyczne vs TransGourmet. Początkowo drużyny przez dłuższy czas nie mogły odnaleźć dobrej okazji by strzelić pierwszego gola w tym spotkaniu. Oczywiście cały czas bywaliśmy świadkami naprzemiennych wymian cisów, lecz praktycznie w każdym przypadku brakowało dopięcia akcji na ostatni guzik. Pierwszego gola ujrzeliśmy dopiero po 13 minutach gry.  W tedy to składną akcje przeprowadzili Gospodarze, a kluczem do całej tej sytuacji było piękne zagranie Tomasza Olejniczaka, który posłał idealną futbolówkę do nogi Arka Gidzińskiego, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza. W dalszej części spotkania TransGourmet pewnie czuł się z piłka przy nodze, a dzięki temu jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy udało im się zdobyć drugiego gola. W drugiej części meczu dobra passa nie opuszczała Gości i raz za razem tworzyli sobie skuteczne akcje, dzięki czemu w 24 minucie oglądaliśmy ich trzecie trafienie, a 3 minuty później Gidziński pokonał bramkarza podcinką. Po tym fakcie w końcu na wyższe obroty zaczęli się wkręcać Gospodarze, a nawet dwukrotnie udało im się strzelić gola, lecz to okazało się za mało i mecz finalnie zakończył się wynikiem 2:5.