Kolejka 9 poniedziałek, 06 marzec 2023 godz. 19:30

Starcie Czwartej Ligi Biznes SuperLiga6 pomiędzy Fast Transem i Reytanem było hitem 9. kolejki. Gospodarzom zwycięstwo dawało złoto, goście też mieli na to minimalne szanse (chociaż tu potrzebne byłaby naprawdę wysoka wygrana i do tego porażka wicelidera Alea Iasta Est). Jak się jednak okazało, wielkich emocji nie było. Już w 2 minucie wynik otworzył Kamil Łukasik, w 8 poprawił Maciej Błoński i FT byli w bardzo korzystnej sytuacji. A do tego jeszcze przed przerwą Łukasik podwyższył na 3:0 mocnym uderzeniem i tytuł był coraz bliżej. Co prawda na początku drugiej odsłony goście po trafieniu Krzysztofa Wasilewskiego zbliżyli się na 3:1, ale gospodarze szybko oponowali sytuację i kierowani przez trio Filip Błoński, Karol Mroczkowski i najlepszy na placu Kamil Łukasik wypunktowali rywali, finalnie triumfując 7:1. Dzięki takiemu rozstrzygnięciu Fast Trans sięgnął po mistrzowski wazon. Gratulacje! Wielkie brawa należą się też Reytanowi, który co prawda dzisiaj był słabszy, ale ostatecznie zdobył brązowy medal, co też jest rewelacyjnym osiągnięciem.