Kolejka 8 środa, 01 marzec 2023 godz. 20:15

W jedynym środowym meczu 4 Ligi Biznes, Team Ivulin IV podejmował Aplikację Krytyczne. Gospodarze grają o „pietruszkę”, zaś rywal walczy o utrzymanie. Pytanie czy na gospodarzy lepiej wpłynie presja, czy gra na luzie gości spowoduje, że to oni wywiozą dziś 3 pkt. Od początku mecz był dość wyrównany. Obie drużyny miały swoje okazję, lecz w znacznej większości, piłka szła obok bramki. W 13 min Ivulin zaczął strzelać, dokładniej zaczął strzelać Uladzislau Shyshatski. Między 13 a 16 minutą ustrzelił on hattrika. W 20 minucie wynik pierwszej połowy ustalił Roman Nakazny. Do przerwy 4:0. Po zmianie stron AK zaczęli odrabiać straty. Najpierw w 21 min Bartłomiej Kamiński wykorzystał podanie Adama Szawarskiego, a pięć minut później, ten sam zawodnik zmniejszył stratę do dwóch bramek. Aplikacje dzielnie walczyli, mecz nie udało im się odrobić straty z pierwszej połowy, co więcej w 37 min Nakazny skompletował dublet, a TI wygrali 5:2. Zwycięstwo to nic nie zmieniło w ligowej tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.