Kolejka 8 wtorek, 28 luty 2023 godz. 19:00

Dental Doctor, znajdujący się tuż poza podium, podejmował jednego z kandydatów do tytułu, czyli Alea Iacta Est. Gospodarze, jak na debiutantów, spisują się naprawdę dobrze. AIE zaś tylko raz w tym sezonie zaznali smaku porażki i pewnie kroczą po awans. Od początku przewagę mieli goście, którzy już w 3 min objęli prowadzenie, po bramce Krzysztofa Henrycha. Trzy minuty później podwyższył Piotr Plichta. W 10 min bramkarz AIE posłał długą piłkę do Artura Aksamita. Ten przyjął piłkę i przelobował bramkarza. Pod koniec pierwszej połowy nacisk DD był na tyle duży, że Michał Zieliński przebił się w pole karne i podał na pustą do Łukasza Siwego, który strzelił na 1:3. Po zmianie stron Dental wciąż naciskał. Niestety jedyną bramkę udało im się strzelić dopięto w 36 min i zwyczajnie nie starczyło czasu, żeby odrobić tą stratę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3. Zwycięstwo to pozwoli AIE na chwilowe objęcie prowadzenia i teraz muszą oni czekać, co zrobią bezpośredni rywale. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.