Kolejka 7 czwartek, 23 luty 2023 godz. 21:15

Reytan jeżeli chce myśleć o podium, musi wygrać. Airwent żeby nie wrócić na najniższy szczebel rozgrywkowy, nie może pozwolić sobie na porażkę. Takie coś zwiastuje świetne zawody. Już w 3 min Reytan objął prowadzenie po bramce Dave Evansa. Trzy minuty później Darek Malewski doprowadził do wyrównania. Władysław Drowaliuk podał piłkę wzdłuż bramki, a Darek mocnym strzałem po ziemi trafił na 1:1. W dalszej części pierwszej połowy, mimo kilku klarownych sytuacji, bramki już nie padły. Po zmienię stron zawodnicy się rozstrzelali. Najpierw na 2:1 trafił Grzegorz Kowalewski po akcji dwa na jeden. Dwie minuty później wyrównał po skutecznej kontrze Tomasz Bączek. Następnie kontrolę na boisku przejął Reytan, który zaczął skutecznie punktować rywala. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 6:3, dzięki czemu Reytan awansował na 3 miejsce w tabeli 4 Ligi Biznesu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO