Kolejka 6 środa, 15 luty 2023 godz. 21:45

O 21:45 na boisku „B” wystartowało ostatnie spotkanie w środowym maratonie. Aplikacje Krytyczne podejmowały Fast Trans. Już w 5 minucie mieliśmy otwarcie wyniku. Kamil Łukasik dostał piłkę na prawej flance i poszedł nią bez zatrzymania minął rywala i umiescil piłkę w samych widłach wyprowadzając gosci na prowadzenie. Trzy minuty później Lukasik znalazł podaniem nie pilnowanego Karola Mroczkowskiego, który w sytuacjach z duża ilością czasu i tylko bramkarzem przed sobą raczej się nie myli. Tym razem było podobnie. Pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali i w 8 minucie mieliśmy 0:2. W 11 minucie na 0:3 podwyższył Karol Mroczkowski i już po 10 minutach wiedzieliśmy kto tego dnia jest w dużo lepszej formie. W 14 minucie Filip Blonski szybko rozegrał stały fragment, a w polu karnym idealnie odnalazł się Lukasik i mieliśmy 0:4. W 17 minucie jeden z graczy Fast Trans wykonał wślizg w swoim karnym, skutkiem tego działania był rzut karny. Do piłki podszedł Adam Szawarski i pewnie wykończył jedenastkę. Mieliśmy zatem 1:4. Jeszcze przed przerwa Mroczkowski skompletował hattricka. Tym samym ustalił wynik pierwszej połowy na 1:5. W druga odsłonę lepiej weszli gospodarze. Kilkanaście sekund po rozpoczęciu Łukasz Kolinski wykorzystał swoją sytuacje. Tym samym coraz bardziej możliwy wydawał się powrót graczy AP. Poźniej gra sie wyrównała i obie ekipy grały bardzo ofensywnie. Tym samym nikt nie powinien byc zaskoczony wynikiem końcowym 6:11. Wszystkie bramki z tego meczu zobaczycie w nagraniu VEO z całego spotkania.