Kolejka 5 poniedziałek, 06 luty 2023 godz. 19:30

W rywalizacji Czwartej Ligi Biznes SuperLiga6 pomiędzy Reytanem i RSolution spodziewaliśmy się zaciętego starcia, ale, jak się okazało, goście zaczęli w niepełnym zestawieniu. Co tak doświadczona załoga, jaką niewątpliwie są gospodarze, musiała wykorzystać. W zasadzie już po 9 minutach było po meczu, gdy Dave Evans miał dublet na koncie, a po trafieniu dołożyli jeszcze Tomek Cieślak i Paweł Zarzycki. A to był dopiero początek popisów drużyny w czerwonych trykotach. Do końca pierwszej połowy Evans, Paweł Bigdoń, Ioseb Otskheli i pozostali zawodnicy Reytana raz za razem sunęli na bramkę przeciwnika i do przerwy skończyło się na 10:0. Pod koniec pierwszej części do ekipy w czarnych koszulkach dołączyła szósta osoba, co zaowocowało znaczniej bardziej wyrównanym meczem po zmianie stron. Gospodarze oczywiście nie roztrwonili prowadzenia, nawet je powiększyli, ale gościom udało dwa razy po akcjach Piotra Gorczycy się odgryźć. Finalnie Reytan po prawdziwym show Dave’a Evansa zwyciężył wysoko i efektownie 14:2, utrzymując kontakt ze ścisłą czołówką.