Kolejka 4 czwartek, 02 luty 2023 godz. 22:00

O godzinie 22 przyjemność mieliśmy oglądać zmagania w 4 lidze biznesu, gdzie na placu rywalizację podejmowały zespoły Aplikacje Krytyczne vs Dental Doctor. Już od samego początku dobrze w spotkanie weszła drużyna Gości, która już w piątej minucie meczu otworzyła wynik spotkania za sprawą Michała Rybińskiego. Po tym fakcie mecz był dość wyrównany, ekipą cały czas nie brakowało ciekawych pomysłów na rozwiązanie akcji, lecz nieco lepiej z tym faktem radzili sobie Goście. Po dłuższej bezbrakowej ciszy w końcu Dental Doctor w 17 minucie zdobyli drugiego gola w tym meczu, a dwie minuty później wynik podwyższył Rybiński i do przerwy wynik prezentował się 3:0. Po zmianie stron byliśmy świadkami bardzo jednostronnego pojedynku. Aplikacje Krytyczne starły się zagrozić bramce rywali, lecz żadnej z ich strzałów nie był na tyle skuteczny by mógł pokonać bramkarza. Goście już od początku drugiej połowy mocno weszli w spotkanie i szybko zaczęli zdobywać kolejne bramki. W 21 minucie gola na swoje konto dopisał Ernest Wójcik, a dwie minuty później na liście strzelców znalazł się Marek Sanecki. Od tego momentu gra przypominała bardziej trening strzelecki w wykonaniu Gości, niż walkę o wagę strzech punktów. Tego dnia na wyróżnienie zasłużyła trójka zawodników, którzy znacznie przyczynili się do tak wysokiego rezultatu, a mowa tu o takich nazwiskach jak: Ernest Wójcik, Michał Rybiński oraz Patryk Zawada finalnie mecz zakończył się pewnym wynikiem 9:0 i trzy punkty powędrowały na konto Gości.