Kolejka 4 poniedziałek, 30 styczeń 2023 godz. 20:15

Czas na hit tej kolejki, czyli pojedynek Finansovi i Reytana. Gospodarze prowadzą w 4 Lidze Biznesu, z kompletem zwycięstw na koncie. Reytan, po porażce w pierwszej kolejce, odbudował się i wygrał następne spotkania. Już w 2 min goście objęli prowadzenie po bramce Pawła Zarzyckiego, który dobijał strzał sparowany przez bramkarza. Mateusz Machnio i spółka, mocniej przycisnęli rywala, lecz jedyne co im z tego wyszło, to nabicie się na kontrę Reytana. W 13 min bramkarz posłał długą piłkę do Tomka Cieślaka. Ten ze spokojem wykończył akcję. Minutę później Bartek Niedziałkowski strzelił bramkę kontaktową, a podanie otrzymał od Michała Bordzoła. Do przerwy więcej bramek nie zobaczyliśmy. Po zmianie stron Reytan strzelił trzy szybkie bramki, co całkowicie podcięło skrzydła Finansovi. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka, a ostateczny wynik brzmiał 1:5. Reytan kontynuuję zwycięską passę, dzięki czemu klaruje nam się pretendent do strefy medalowej. Finansova zaś notuje pierwszą porażkę w tej rundzie. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.