Kolejka 3 poniedziałek, 23 styczeń 2023 godz. 20:15

Późnym poniedziałkowym wieczorem byliśmy świadkami starcia w ramach 4 ligi biznes, gdzie do walki o trzy punkty stanęły na przeciw siebie drużyny Alea Lacta Est vs Team Ivulin IV.
Widowisko od pierwszych minut było bardzo wyrównane. Zawodnicy obu ekip już na starcie doprowadzili do kilku ciekawych sytuacji, które mogły zakończyć się golem, lecz brakowało im szczęścia w wykończeniu akcji. Ekipy długo szukały dogodnej sytuacji za każdym razem, gdy owa się przydarzyła to górą z niej wychodzili obrońcy lub bramkarze, rzadziej ale również się zdarzyło, że strzał w końcowej fazie akcji był najzwyczajniej niecelny. Dopiero po 14 minutach gry wynik spotkania udało otworzyć się Gospodarzom, a dokładniej Jakub Udziela. Pewnie pokonał bramkarza i dał swojej drużynie prowadzenie, które utrzymywało się do samego końca pierwszej połowy. Po zmianie stron sytuacja znów przybrała ten sam obraz. Drużyny kilkukrotnie próbowały umieścić futbolówkę w siatce, lecz za każdym razem coś stało na przeszkodzie. Niemniej jednak nie brakowało dobrej oraz zaciętej rywalizacji, która toczyła się niemal na każdym metrze boiska. Gdy zegarek sędziego pokazywał 7 minut do końca, w końcu udało się przełamać lody Gospodarzom i do siatki na 2:0 piłkę umieścił Artur Aksamit. W końcówce meczu Team Ivulin starał się odrobić różnicę, lecz finalnie im się to nie udało. Zdobyli oni jednak gola honorowego w 38 minucie, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1.