Kolejka 2 wtorek, 17 styczeń 2023 godz. 19:45

Pierwsza kolejka okazała się falstartem zarówno dla Team Ivulin IV, jak i RSolution. Obie drużyny wyraźnie przegrały swoje spotkania i żeby myśleć o odegraniu ważnej roli w bieżącym sezonie, już w 2. kolejce musiały poprawić swoją grę. Spotkanie mogło się świetnie rozpocząć dla gospodarzy, lecz po kilkunastu sekundach gry zatrzymał ich słupek. Dobry początek nakręcił jednak Białorusinów, którzy konsekwentnie szukali okazji do zdobycia bramki. Efektowanie wynik otworzył Aliaksandr Shauko, który sprzed pola karnego przymierzył w okienko bramki. W drużynie RSolution aktywny był Patryk Budka i to on próbował odpowiedzieć w 10. minucie strzałem z dystansu, po którym udało się wywalczyć rzut rożny. Do jego wykonania podszedł Patryk i dośrodkował w pole karne, gdzie przewagę 3:1 mieli zawodnicy gospodarzy. Mimo tego piłka dotarła do Piotra Gorczycy, a ten uderzeniem głową doprowadził do remisu. Obie ekipy wyraźnie nabrały chęci do atakowania i bramki padały niemalże jedna za drugą. Na 2:1 trafił ponownie Aliaksandr Shauko, lecz okazało się, że to było wszystko na co było stać gospodarzy w pierwszej połowie. Przez następne 5 minut trafiali goście, a udało im się to trzykrotnie, dzięki czemu prowadzili 2:4. Nieco szczęścia przy trzecim golu miał Wiktor Kowalczyk – piłka po jego strzale z dystansu odbiła się od słupka i trafiła w plecy interweniującego bramkarza, po czym powoli wtoczyła się do bramki. W ostatnich chwilach przed gwizdkiem arbitra RSolution zadało jeszcze jeden cios. Po kontrataku wynik pierwszej połowy na 2:5 ustalił Mikołaj Grębosz. W drugiej połowie szybko rezultat mógł się zmienić, ale na posterunku był bramkarz Team Ivulin IV. Chwilę później jego koledzy odwdzięczyli się za udaną interwencję i zmniejszyli straty do dwóch goli. Jednak teraz i w kolejnych minutach goście na stratę bramki odpowiadali zdobyciem kolejnego gola, wobec czego do ostatnich minut nie wypuścili zwycięstwa z rąk i dość bezpiecznie dowieźli wygraną 5:7. W szeregach RSolution wyróżnić należy całą drużynę, która zagrała kolektywnie, natomiast o sile gospodarzył w dużym stopniu decydował Aliaksandr Shauko.