Kolejka 1 czwartek, 12 styczeń 2023 godz. 22:00

W jedynym czwartkowym meczu Airwent podejmował Dental Doctor. Gospodarze po triumfie w 5 lidze, awansowali szczebel wyżej. Ich pierwszym rywal jest absolutnym debiutantem w naszych rozgrywkach. Obie drużyny miały swoje okazję. Najpierw Airwent, miał przewagę, ale za każdym razem bramkarz stawał im na drodze. Ok 10 min DD zaczęli przejmować inicjatywę. Ale z drugiej strony też golkiper był nie ugięty. Ogólnie pierwsza połowa to Popis zarówno Antona Dychenko jak i Dominik Dec dali popis bramkarskiego kunsztu. W 14 min Janek Śmigielski dostał piłkę na środku pola i strzałem po ziemi zaskoczył bramkarza rywali i po odbiciu od słupka futbolówka wpadła do bramki. Do końca pierwszej odsłony wynik już nie uległ zmianie. Chwilę po wznowieniu Jakub Wagner odebrał piłkę obrońcy, po czym strzałem z daleka zmienił wynik na 0:2. Pięć minut później Wagner podwyższył na 0:3. W 29 min strzelanie zaczął Airwent. Wiktor Mądry strzałem z kąta trafia na 1:3. W 38 min Wagner kompletując hattricka, pogrzebał nadzieję Airwentu na dobre dla nich zakończenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:5. DD zaliczają dobry debiut w naszych rozgrywkach, zaś Airwent musi czekać do następnego meczu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.