Kolejka 1 poniedziałek, 09 styczeń 2023 godz. 21:00

Pojedynek TransGourmet z RSolutions możemy porównać do walki doświadczenia  z młodzieńczym zapałem. Od samego początku mogliśmy ujrzeć pewien schemat. Gospodarze dawali się wyszaleć przeciwnikom i rozbijali każdy atak niczym falochron wściekły sztorm. Dwie zabójcze kontry pozwoliły wyjść zawodnikom w biało-czerwonych trykotach na dwubramkowe prowadzenie. Jednak minutę później goście złapali kontakt po świetnej dwójkowej akcji Patryka Budki oraz Piotra Gorczycy. Do przerwy nie widzieliśmy już więcej bramek. Po zmianie stron TransGourmet kontynuowało swój marsz po zwycięstwo. Niezastąpiony duet Mateusza Zielińskiego oraz Mariusza Kopacza urządził nam niezapomniany spektakl. Zdobyli łącznie cztery bramki i dwie asysty, ustalając tym samym wynik spotkania na 6:1.