Kolejka 1 poniedziałek, 09 styczeń 2023 godz. 19:30

Na otwarcie zmagań w nowym sezonie Czwartej Ligi Biznes SuperLigi6 w szranki stanęły ekipy Alea Iacta Est oraz Reytan. Nominalni gospodarze poprzedni sezon zakończyli na ostatnim miejscu w swojej dywizji przez co zaliczyli spadek poziom niżej. Natomiast ekipa Tomasza Cieślaka poprzednią rundę zakończyli na czwartej lokacie. Poziom obydwu ekip jest wyrównany co zapowiada ciekawe i zacięte widowisko. Na pierwsze trafienie musieliśmy poczekać aż do jedenastej minuty kiedy to do siatki gości trafił Jakub Udziela po świetnym wystawieniu Piotra Plichty. Niecałe dwie minuty później mieliśmy już 2:0 po kolejnym trafieniu Udzieli. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W trakcie drugiej odsłony spotkania gospodarze nie zmienili swojego nastawienia i ciągle atakowali. W przeciągu ledwie sześciu minut pokonali bramkarza rywali aż dwukrotnie nie tracąc przy tym żadnej bramki. Końcowy rezultat to 4:0, a zawodnikiem spotkania został Jakub Udziela z hattrickiem na koncie.