Kolejka 9 środa, 08 marzec 2023 godz. 21:00

O 21 na boisku "A" toczyło się spotkanie pomiędzy Tornado, a Harataczami. Pierwsze minuty były bardzo spokojne. Obie ekipy niechciały popełnić błędu. Taras Tsolkovsky zagrał po linii do Vladyslava Budzą, który mocnym strzałem po długim słupku trafił na 1:0. Później gra nam się uspokoiła. Żadna z ekip nie mogła trafić do siatki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. Po zmianie stron ujrzeliśmy więcej trafień. Najpierw mieliśmy odpowiedź od Harataczy. W polu karnym piłkę otrzymał Marek Wójcik i trafił na na 1:1. Minutę później po indywidualnej akcji Taras Tsolkovsky trafił na 2:1. Chwilę później z piłką na wysokości pola karnego znalazł się Budz i mocnym strzałem podwyższył na 3:1. W 39 minucie Haratazce dali sobie nadzieję po strzale Marcina Pasztaleńca, ale wynik ten długo się nie utrzymał, gdyż minutę później wynik spotkania na 4:2 ustalił Volodymyr Aleksieiev.