Kolejka 9 wtorek, 07 marzec 2023 godz. 20:30

W ostatnim wtorkowym meczu, Team Ivulin II podejmował R-GOL. Obie drużyny walczą o utrzymanie. Ivulinowi wystarczy remis, żeby pozostać w 2 Lidze, zaś R-GOL potrzebuję zwycięstwa. Od początku spotkania przewagę mieli gospodarze, jednak na pierwszego gola czekaliśmy do 12 min. Wtedy na listę strzelców wpisał się Arciom Bastun. Ten sam zawodnik minutę później podwyższył na 2:0. Mimo kilku dogodnych sytuacji, wynik do przerwy nie uległ zmianie. Drugą odsłonę zaczęliśmy od bramki Bastuna, który skompletował hattrika. W 24 min Miłosz Majewski daj nadzieję R-Golowi, trafiając na 3:1. Sześć minut później Marcus Eshun strzelił bramkę kontaktową, a na boisku od razu zrobiło się ciekawiej. W 39 min, kropkę nad i postawił Bastun, który po zdobyciu czwartej bramki, przekreśla szansę gości na dobry rezultat. Mecz zakończył się wynikiem 4:2, co pozwoliło Ivulinowi utrzymać się na drugim szczeblu rozgrywek, zaś R-Gol musi pogodzić się ze spadkiem. Po więcej zapraszamy do materiały VEO.