Kolejka 8 czwartek, 02 marzec 2023 godz. 22:00

W czwartkowy wieczór mieliśmy przyjemność gościć na placu drużyny z 2 klasy biznes, gdzie rywalizację podejmowały zespoły Eternis vs Team Ivulin. Gospodarze już od samego początku gry, narzucili wysokie tempo i nie zwlekając odrazu wyprowadzili skuteczny cios. Już w 6 minucie meczu na listę strzelców wpisał się nie kto inny jak Grzegorz Goliszewski, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie wykorzystał swoją okazje. Zaraz po tym zdarzeniu Etrenis poszedł za ciosem tworząc sobie coraz to dogodniejsze sytuacje, które z biegiem czasu przynosiły oczekiwany rezultat. Gospodarze już od samego początku spotkania ustanowił sobie jasny cel, a w grę wchodziła tylko i wyłącznie wygrana, dzięki czemu mogliśmy oglądać bardzo zacięta, skuteczną oraz przemyślaną grę. Team Ivulin za wszelka cenę starał się przeszkodzić rywalom i cały czas zawodnicy z Białorusi próbowali rozszyfrować zagadkę, jak przebić się przez niemal bezbłędną tego dnia linie defensywną. Mimo wielu prób nie udawało im się to, a głód gry i chęć zdobywania goli przez Etrenis cały czas narastał co świetnie potwierdzał nam wynik do przerwy aż 6:1. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie, Etrenis z Chłodna głową kontrolował przebieg spotkania i fenomenalnie radził sobie z groźnymi atakami rywali przez co Ivulinowi ciezko było strzelić gola. Niesamowite spotkanie tego wieczoru rozegrał Grzegorz Goliszewski, który do 4 strzelonych goli dołożył tą samą ilość asyst i można śmiało powiedzieć, że była to najjaśniejsza postać tego wieczoru. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 10:1, a Etrenis mógł cieszyć się z ostatnich zasłużonych trzech punktów w tym sezonie, dzięki którym mogli opijać i świętować swoje Mistrzostwo 2 ligi biznes.