Kolejka 8 czwartek, 02 marzec 2023 godz. 21:15

Czwartkowe granie na boisku „B”, rozpoczęliśmy meczem Harataczy i Starej Lamy. Gospodarze po poniedziałkowej porażce odpadli z walki o mistrzostwo. Ale wciąż liczą się w walce o top3. Goście zaś nie walczą już o nic. Szans na medal nie mają, a i przed spadkiem są bezpieczni. Pierwsza odsłona przebiegała pod dyktando Harataczy. Pierwsza bramka padła w 7 min, a na listę strzelców wpisał się Marek Wójcik, który strzałem tuż przy słupku pokonał bramkarza. W 12 podwyższył Sebastian Murawski, po strzale z rzutu wolnego. Następne bramki padały regularnie co 2-3 minuty, a wynik do przerwy brzmiał 5:0. Po zmianie stron Stara Lama odpowiedziała bramką, której autorem był Serhii Mozhun. W 29 min Haratacze wrócili na właściwe tory, a Czarek Uziębło podwyższył na 6:1. Do końca meczu Haratacze dołożyli jeszcze cztery bramki, tracąc przy tym jeszcze jedną. Ostateczny wynik brzmiał 10:2. Zwycięstwo to pozwoliło im na awans na 3 pozycję. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.