Kolejka 7 środa, 22 luty 2023 godz. 21:00

Team Ivulin II podejmował Starą Leme. Oba zespoły plasują się w dolnej części tabeli, przez co muszą walczyć o każdy możliwy punkt. Od początku swój styl narzucili goście, którzy po 15 minutach prowadzili aż 0:4. W 16 min Mark Kachno strzelił jak się później okazało jedyną bramkę w pierwszej połowie dla Ivulinu. Po chwili SL dołożyła jeszcze dwa trafienia, dzięki czemu schodzili na przerwę z bezpiecznym wynikiem 1:6. Po zmianie stron Ivulin gonił dochodząc do wyniku 4:6, niestety ja chwilę stracili czujność i w 35 min Denis Bolus postawił kropkę nad i strzelając bramkę na 4:7. To zwycięstwo pozwoliło Starej Lamie na awans na 7 pozycję w tabeli, zaś TI spadli na miejsce 8. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.