Kolejka 7 wtorek, 21 luty 2023 godz. 19:45

Ostatnim wtorkowym spotkaniem było starcie w ramach 2 ligi biznes, gdzie swoje siły mierzyły ze sobą drużyny El Barrio vs R-Gol. Już od samego początku meczu było widać duże zaangażowanie drużyny Gości, którzy chwile po rozpoczęciu odrazu ruszyli do ataku. R-Gol świetnie czuł się z piłka przy nodze, a dzięki temu skutecznie przedzierał się pod pole karne rywali. Ten fakt dość szybko otworzył im drogę do zdobycie pierwszego gola i juz w 8 minucie meczu piłkę do siatki wpakował Erwin Prokopowicz po pewnym, sprytnym uderzeniu. Po tym fakcie dobra jakość gry cały czas towarzyszyła Gością, pewnie rozgrywali piłkę cały czas kreując sobie ciekawe rozwiązanie, lecz brakowało dobrego wykończenia akcji. Wraz w upływem czasu coraz chętniej do gry dochodzili rywale, którzy za wszelka cenę starali się odrobić stratę, a ten fakt udało im się osiągnąć po 15 minutach gry i mieliśmy wynik 1:1. Po zmienię stron głód gry był jeszcze większy, drużyny cały czas nakręcały tępo gry, a dzięki temu byliśmy świadkami goli po jednej jak i drugiej stronie. Po tym zdarzeniu mecz stał się bardzo wyrównany, a drużyny nie zamierzały odpuścić w naprzemiennych atakach. Za każdym razem to El Barrio zadawało pierwszy cios, jednak dobrze prezentujący się R-Gol nie zamierzał im tak łatwo odpuścić i gdy tylko tracili gola zaraz znów na protokole meczowym widniał remis. Taki stan meczu utrzymywał się do samego końca spotkania, Gospodarze na cztery minuty przed końcem wyszli na prowadzenie i mogło się wydawać, że to do nich powędrują ostatecznie trzy punkty, jednak w 39 minucie Damian Metryka po pięknym przyjęciu piłki klatką piersiową, odnalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem dając swojej drużynie bramkę na wagę remisu. Finlanie mecz zakończył się wynikiem 4:4.