Kolejka 7 poniedziałek, 20 luty 2023 godz. 20:15

Przed tym meczem The New GreenBack mieli jeszcze matematyczne szanse na podium. Haratacze zaś byli na miejscu czwartym i gonili Top3. Początek meczu należał do TNG. Już w 2 min Michał Głazowski dobijał strzał kolegi i otworzył wynik. Dwie minuty później z rzutu wolnego wyrównał Sebastian Murawski. Po kolejnej minucie TNG znów wyszli na prowadzenie po bramce Głazowskiego. Takie wahanie wyniku ciągnęło się niemalże przez całą pierwszą połowę, z której zwycięsko wyszli goście. Do przerwy mieliśmy 3:4. Druga połowa to już koncert strzelecki tylko Patryka Rosłańca i spółki. Finalnie mecz się zakończył stanem 3:7, dzięki czemu Haratacze awansowali na miejsce 3 w 2 Lidze Biznesu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.