Kolejka 5 poniedziałek, 06 luty 2023 godz. 20:15

W poniedziałkowy wieczór doszło do starcia w ramach drugiej ligi biznesu pomiędzy drużynami Starej Lamy a R-GOL-em. Gospodarze do tego meczu przystępowali z zerowym dorobkiem punktowym, a ich rywale zajmowali 7 miejsce w tabeli z 4 oczkami. Mecz rozpoczął się od ataków z jednej i drugiej strony, lecz świetną rolę w pierwszych minutach jak i w całym meczu odgrywali bramkarze obydwu zespołów. W 6 minucie doczekaliśmy się pierwszego gola, a dobrym strzałem popisał się Denis Boluts dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie. Na odpowiedź gości czekaliśmy 5 minut, rzut karny na gola zamienił Erwin Prokopowicz. Po gospodarzach było widać, że nie chcą przegrać kolejnego meczu dlatego już po 3 minutach odpowiedzieli, a strzał na gola zamienił Denis Kuzmenko. Pierwszą połowę zakończyliśmy remisem, bo po fantastycznym zgraniu głową Marcusa Eshuna bramkę strzelił Mateusz Sawicki. W drugiej połowie oglądaliśmy akcje od jednego pola karnego do drugiego, ale kluczową rolę tak jak i w pierwszej odsłonie grali bramkarze. W  36 minucie udało się drużynie Starej Lamy strzelić na 3:2, lecz już minutę później goście odpowiedzieli golem na 3:3, a wynik ten nie zmienił się już do końca spotkania.