Kolejka 4 środa, 01 luty 2023 godz. 19:30

O 19:30 w środowy wieczór na boisku „A” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy El Barrio,a Agawa. W mecz lepiej weszli goście. Już chwile po starcie mieli ciekawa sytuacje z rzutu rożnego, ale piłka minęła słupek. W 9 minucie goście wykorzystali błąd w wyprowadzeniu graczy w różowych trykotach. Adrian Banak odebrał piłkę jednemu z obrońców i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Z zimna krwią wykorzystał swoje sytuacje i mieliśmy 0:1. Piec minut później Arab Hamza przebiegł sam z piłka pół boiska i wykończył sytuacje mocnym płaskim strzałem. Minutę później Agawa ponownie zaatakowała i Marcin Matusiak z ostrego kąta umiescil piłkę w siatce. Wynikiem 1:2 zakończyła się pierwsza cześć spotkania. Druga odsłona zaczęła się od kilku dobrych sytuacji z obu stron, ale żadna z ekip nie mogła trafić do siatki. Goście po kilku chwilach trafili na 1:3 po wysokim odbiorze Kamila Janasza i pewnym wykończeniu akcji. Na 5 minut przed końcem gospodarze zaczęli walkę o punkty. Horacio Flores zagrał do Hamzy, który pewnym strzałem wykończył sytuacje i mieliśmy 2:3. Na dwie minuty przed końcem goście postawili kropkę nad „i” Janasz dobił strzał swojego kolegi i mecz zakończył się wynikiem 2:4.