Kolejka 4 czwartek, 02 luty 2023 godz. 21:15

Czwartkowe granie rozpoczęliśmy meczem The New GreenBack i Agawy. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, mają taką samą liczbę punktów. Goście od początku wyszli wysoko presowali rywala, ale TNG dobrze sobie z tym radzili. Pierwsza bramka padła w 5 min. Bartek Salczyński podał piłkę wzdłuż bramki do Pawła Michońskiego. Ten dołożył nogę i otworzył wynik. Minutę później Michoński dobił piłkę wybitą przez bramkarza i podwyższył na 2:0. W 12 min TNG zdobyli bramkę w podobnym sposób do rywala. Bramkarz sparował strzał rywala, a Maciej Stanicki dobił i było 2:1. Cztery minuty później Kamil Kucharski dostał podanie na prawą stronę. Uderzył mocno na długi słupek i doprowadził do wyrównania. Tuż przed przerwą gospodarze przeprowadzili jeszcze jedną skuteczną akcję i udało im się wyjść na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się ponownie Michoński. Wynik do przerwy brzmiał 3:2. Po zmianie stron Agawa poukładała grę i wypunktowała przeciwników. TNG niestety w drugiej połowie nie mieli nic do powiedzenia, ani w ataku, ani tym bardziej w obronie. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:10. Najlepszy na boisku był Kamil Janasz, mocno wspierany przez Pawła Szczepaniaka. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.