Kolejka 4 poniedziałek, 30 styczeń 2023 godz. 21:45

Ostatnim poniedziałkowym meczem było spotkanie w ramach 2 ligi biznes, gdzie na placu swoje siły mierzyły drużyny El Barrio FC vs Eternis. Przed starciem jako potencjalny faworyt była wskazywana drużyna Gości. Już od samego początku spotkania Eternis mocno wszedł w mecz i szybko otworzyli wynik spotkania już w pierwszej minucie meczu. Wraz z każda kolejną minutą Goście pewnie przeprowadzali kolejne sytuacje, które z łatwością wykorzystywali i do 5 minuty meczu na protokole meczowym widniał wynik 0:3. Po tym fakcie nie wiele się zmieniło. Całkowita kontrole nad spotkaniem przejął Eternis, który wraz z biegiem czasu tworzył coraz to kreatywniejsze sytuację, a przy tym skutecznie punktował rywali. El Barrio miało kilka akcji, w których mogli zmniejszyć różnice, jednak ich skuteczność tego dnia pozostawiała sporo do życzenia i na przerwę zawodnicy opuszczali płac przy stanie 0:5. po zmianie stron nie za wiele się zmieniło. dobra jakość gry nie opuszczała Eternisu niemal do samego końca spotkania. Pewnie kontrolowali spotkanie, które po dłuższym czasie zaczęło bardziej przypominać trening strzelecki niż walkę w starciu ligowym. EL Barrio FC starała się odbić od dna, lecz w tym dniu mało co im wychodziło, a nawet gdy doszło do sytuacji, w której mogli strzelić gola z rzutu karnego to również spudłowali. finalnie Gospodarzą udało się zdobyć bramkę honorową, lecz nie miała ona większego znaczenia, gdyż mecz finalnie zakończył się wynikiem 1:10