Kolejka 3 środa, 25 styczeń 2023 godz. 21:45

Żółte kartki

Ostatnie spotkanie w środowy wieczór toczyło się między ekipami El Barrio Fc i Team Ivulin IIPierwsze minuty były bardzo wyrównane obie ekipy stwarzały sobie sytuacje. Dopiero w 9 minucie obejrzeliśmy pierwsze trafienie. Arab Hamza podał do Horacio Floresa i mieliśmy 1:0. Kilkanaście sekund później nastąpiła identyczna sytuacja i ci sami gracze wpisali się do protokołu meczowego. Na odpowiedz czekać nie musieliśmy długo. W 12 minucie po indywidualnej akcji bramkę zdobył Alieksiej Zienkaviec i mieliśmy 2:1. Jeszcze przed przerwa Arab Hamza podwyższył na 3:1 i gracze zeszli na przerwę. Po zmianie stron strzelanie zaczęli ponownie gracze w różowych trykotach, a dokładniej Fabian Rivera. Chwilę poźniej goście złapali trochę wiatru w żagle i przycisnęli rywali. Przyniosło ot efekt w postaci trafienia Marka Kachno i mieliśmy 4:2. Był to jednak chwilowy przebłysk, bo 2 minuty poźniej ponownie trafili gracze w różowych trykotach i tym samym ustalili rezultat spotkania na 5:2.