Kolejka 4 czwartek, 13 październik 2022 godz. 21:15

Czwartkowe zmagania rozpoczęliśmy od meczu Trójkąta Bródnowskiego i Moonfoxa. Gospodarze wygrali dwa z trzech meczów i są w górnej części tabeli. Moonfox jest jeszcze ciut wyżej w ligowej hierarchii z kompletem zwycięstw na koncie. Goście objęli prowadzenie w 5 min po bramce Łukasza Rysza. W 10 min do wyrównania po rykoszecie doprowadził Mateusz Pietrusiński. Moonfox miał kilka dogodnych sytuacji by wyjść na prowadzenie, lecz żadnej nie wykorzystali. To zemściło się pod koniec pierwszej połowy. W ostatnie 3 min TB trafił trzykrotnie do bramki przeciwnika i do przerwy wynik brzmiał 4:1. Po zmianie stron, na początku drugiej połowy piłkę za obronę ręką w polu karnym, czerwony kartonik otrzymał Daniel Sikor. Moonfox rzucił się do odrabiania strat. Najpierw dwukrotnie trafił Rysz, później wyrównał Arek Multan. Tuż przed końcem meczu bramkę na wage zwycięstwa strzelił Eryk Murzyński i TB finalnie wygrywają 5:4. Zwycięstwo to pozwoliło im wskoczyć na podium 3 Ligi Biznesu.